PIOTR JANUSZ CHMIELEWSKI – MÓJ DOM

Mroczna, trzymająca w napięciu debiutancka powieść Piotra Janusza Chmielewskiego elektryzuje do głębi. Sięga do dna dziecięcych wspomnień budzących strach przed upiorami siedzącymi w naszym umyśle. Wejdźcie do tego świata i pozwólcie, by „Mój dom” stał się Waszym domem. Pozwólcie, by lęk zadomowił się w Waszych umysłach. Ta powieść elektryzuje emocje, burząc spokój, budząc uśpione demony, a one zawładną Wami aż do ostatniej kropki. Dzięki niej oswobodzicie swoje lęki. Staniecie oko w oko z własnymi demonami. Będziecie przecierać oczy ze zdumienia, bo Timor magnus habet oculos! Jeśli lubicie się bać, koniecznie musicie przeczytać!!! Ona zawładnie Wami, a Wy nie będziecie w stanie rzucić się do ucieczki. Okładka książki przykuwa uwagę, przyciąga niczym magnes, a jej treść zniewala zmysły. Polecam. Oniemiałem!!! Piotr Janusz Chmielewski umiejętnie wprowadza nas w ten klimat, który poraża i przeraża. A my unieruchomieni w swoim fotelu oddajemy się lekturze, podczas której z wypiekami na twarzy stajemy się świadkami, a nawet uczestnikami wydarzeń mrożących krew w żyłach. Warto przekroczyć próg tego domu, gdyż dzięki temu doznajemy mocnych wrażeń, które namieszają w naszych umysłach.

Recenzja książki, której patronuje Czyt-NIK dostępna jest pod linkiem http://www.czyt-nik.pl/recenzje/czy-przekroczysz-prog-tego-domu/.

Natomiast książka do nabycia w każdej dobrej księgarni oraz na stronie Wydawnictwa Literackiego Białe Pióro http://ksiegarnia.wydawnictwobialepioro.pl/glowna/240-moj-dom.html. Czyt-NIK zachęca do lektury tej książki.

Dodaj komentarz