MACIEJ PATERCZYK – MORZE KRWI. ZIEMIA OGNIA

Trzecia powieść Macieja Paterczyka to umiejętnie skonstruowana historia, która przykuwa uwagę czytelnika. „Morze krwi. Ziemia Ognia” wzburzy naszą krew paląc żywym ogniem. Rozpali nasze zmysły do czerwoności, dzięki czemu emocje będą wrzeć z podniecenia, któremu nie będzie końca. Jeszcze długo po odłożeniu książki na półkę wzbierać będzie w nas adrenalina. Koniecznie sięgnijcie po ten lekturę, która zapewni Wam mocne wrażenia. Warto na własnej skórze przekonać się, że „martwy milicjant oznacza kłopoty”, a gdy „bezpieka wkracza do gry” wówczas „strzelanina” jest nieunikniona. Tak jak gwarantowana jest świetna zabawa podczas towarzyszenia w śledztwie na śmierć i życie. Klimat powojennego miasta uzależnia, atmosfera tajemnicy zbrodni wciąga.

Recenzja książki, której patronuje Czyt-NIK dostępna jest pod linkiem http://www.czyt-nik.pl/recenzje/miasto-splynie-krwia/

Natomiast książka do nabycia w każdej dobrej księgarni oraz na stronie Wydawnictwa Videograf https://videograf.pl/pl/p/Morze-krwi%2C-ziemia-ognia/2370 Czyt-NIK zachęca do lektury tej książki.

Dodaj komentarz