JOLANTA BARTOŚ – OBŁĘD

Czwarta powieść Jolanty Bartoś elektryzuje intrygującą fabułą, wzniecając temperaturę ciekawości do maksimum. „Obłęd” to bez wątpienia kryminał, który miłośnikom gatunku będzie spędzał sen z powiek.„OBŁĘDnie wciągający thriller. Trzyma w kleszczach, czyniąc nas ofiarami Jolanty Bartoś, która ściele przed nami obraz wciągającego kryminału. Autorka gwarantuje nam, że co parę stron będziemy wstrzymywać oddech, a nasze serce pompować będzie krew w OBŁĘDnym tempie. Świetnie skrojona intryga, utkana pod płaszczem mistrzowskiego kryminału roztacza przed Autorką wizję uznania miłośników gatunku. Dzięki tej książce zyskacie wiele niezapomnianych wrażeń, lecz stracicie… rachubę czasu. Uważajcie, bo nim się ockniecie wpadniecie w lekturę, której fabuła zapadnie w Waszej pamięci na wieki wieków. Amen. Jeśli myślicie, że to koniec – nie „jeszcze nie teraz…” – to dopiero początek!!!”.

Recenzja książki, której patronuje Czyt-NIK dostępna jest pod linkiem http://www.czyt-nik.pl/recenzje/oblednie-wciagajacy-thriller/

Natomiast książka do nabycia w każdej dobrej księgarni oraz na stronie Wydawnictwa Literackiego Białe Pióro http://ksiegarnia.wydawnictwobialepioro.pl/glowna/227-obled.html? Czyt-NIK zachęca do lektury tej książki.

Dodaj komentarz